Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Лебединщина відзначила День Конституції України

28 червня 1996 року народні депутати другого скликання Верховної Ради України після майже добового з…

Депутат Верховної Ради України Микола Задорожній побував на Лебединщині з робочим візитом

22 червня в рамках робочої поїздки завітав на Лебединщину. Програма візиту була досить насиченою. Ро…

Лебединщина пам’ятає своїх героїв

На честь Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, 22 червня відбувся автопробіг місц…

Відбулася зустріч жителів Лебединщини з міністром Кабміну України та головою Сумської ОДА

14 червня в парку ім. Павла Полуботка відбулася зустріч жителів міста та району з міністром Кабінету…

Представники Лебединської громади зустрілися з народним депутатом Миколою Задорожнім з приводу приєднання Лебединського району до Охтирського

8 червня з робочою поїздкою до Лебедина прибув народний депутат України по виборчому округу № 162 Ми…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Щодо звіту з оцінки впливу на довкілля

AT «Укргазвидобування» філія ГПУ «Полтавагазвидобування» на виконання Закону України № 2059-VIII від 23.05.2017р. статті 4 для розміщення та доступу громадськості, направляє Вам, оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та сам звіт з ОВД планової діяльності з геологічного вивчення нафтогазоносних надр в тому числі дослідно-промислової розробки родовища, з подальшим видобуванням нафти і газу на території Калюжної-1 площі, розташованої на території Лебединського та Тростянецького районів Сумської області згідно з спеціальним дозволом на користування надрами № 5013 від 02.07.2019р.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

9 листопада в нашій країні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. З нагоди цього свята 8 листопада відбулися урочистості для працівників культури Лебединщини.

Присутніх прибуло привітати чимало почесних гостей. Першими аматорів народного мистецтва привітали голова районної ради Василь Калита і голова районної державної адміністрації Віктор Химич. Вони відзначили значне зростання професійної майстерності працівників культури Лебединщини. Адже останніми роками було здобуто чимало значних перемог не лише на рівні області, а й на всеукраїнському! Тому керівники району побажали всім майстрам народного мистецтва майбутніх творчих успіхів, натхнення, нових грандіозних планів та перемог.

Ну і, звісно, не обійшлося без нагород! За вагомий внесок працівників культури та аматорів народного мистецтва у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність почесною грамотою Сумської обласної ради була відзначена начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Богомаз. За підтримку широкого розвитку галузі культури почесною грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації нагороджений голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич. Грамотами управління культури Сумської обласної державної адміністрації були відзначені: методист районного будинку культури Марина Зініна, вокальний ансамбль «Оксамитові зорі» районного будинку культури (керівник Микола Холодяй), керівник народного аматорського вокального колективу «Лебедія» Сергій Шульов.

З нагоди професійного свята почесні грамоти голови районної ради отримали: директор Московськобобрицького сільського будинку культури Тетяна Шаблій, Василівського сільського будинку культури Наталія Рудик, майстриня з с.Бишкінь Віра Масюк. Грамоти голови райдержадміністрації були вручені: директору Будильського сільського будинку культури Аллі Дятленко та народним майстриням Тетяні Ольховик і Людмилі Стеблянко.

Колег із професійним святом привітала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Богомаз. Грамотами і подяками вона відзначила методиста районного будинку культури Катерину Волкову, учасника аматорської творчості Едуарда Кужеля та майстринь Калюжненської сільської ради Ніну Білковську і Любов Калюжну. Приєдналась до привітань директор районного будинку культури Світлана Маригіна. Вона нагородила працівників підпорядкованого колективу: Юлію Ковалівніч, Дмитра Ніколаєнка та Юрія Богомаза.

Працівників культури і аматорів народного мистецтва в цей день також привітали голова райкому профспілки працівників бюджетних установ Микола Падалка, Калюжненський сільський голова Іван Парфило, Червленівський сільський голова Володимир Ященко, Рябушківський сільський голова Іван Шолудько. Вітали один одного і самі колеги. Урочисті миті нагородження перепліталися з вокальними номерами від кращих солістів районного будинку культури та аматорів сільських сцен.