Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОБОТУ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

До відома населення!

Лебединська міська територіальна виборча комісія Сумського району Сумської області розпочала свою роботу і знаходиться за адресою: м.Лебедин вул. Сумська, 12 кімнати 32, 39 (приміщення адмінбудівлі Лебединської районної ради).

Режим роботи: понеділок — четвер з 8:00 по 17:15, п'ятниця з 8:00 по 16:00, перерва з 12:00 по 13:00. Субота, неділя — по окремому графіку.

Склад комісії

Постанова ЦВК від 10.08.2020 №172 "Про утворення та формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій"

   

24 вересня відбулося пленарне засідання чергової 36 сесії Лебединської районної ради

У засіданні взяло участь 16 депутатів з 26 обраних, а також голова Лебединської районної державної а…

Відбувся автопробіг місцями партизанської слави

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. З його нагоди відбувся автопробіг, що…

Керівництво району привітало працівників лісового господарства з професійним святом

20 вересня в Україні відзначається як День працівника лісу. З цієї нагоди у переддень професійного с…

На Лебединщині підбили результати конкурсу «Кращий підприємець Лебединщини»

У першу неділю вересня своє професійне свято вже котрий рік поспіль святкують підприємці. До нього в…

На Лебединщині з нагоди 75-ї річниці закінчення другої світової війни вшанували пам’ять жертв нацизму

2 вересня 1945 року Акт про повну капітуляцію підписала Японія, яка була останнім агресором у кровоп…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны Joomla здесь

18 листопада за ініціативи голови постійної комісії Лебединської районної ради з питань агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку, охорони навколишнього природного середовища Андрія Кириченка відбулася позачергова 30 сесія Лебединської районної ради сьомого скликання під головуванням Василя Калити.

В її роботі взяли участь 18 депутатів із 26 обраних, а також голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич, перший заступник голови Лебединської районної державної адміністрації Оксана Лихина, представники правоохоронних органів, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, представники місцевих засобів масової інформації.

До порядку денного було внесено одне питання щодо ініціації звернення депутатів Лебединської районної ради сьомого скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про недопущення прийняття проекту закону про продаж земель сільськогосподарського призначення.

До початку сесії питання було обговорено на спільному засіданні постійних комісій районної ради. Голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку, охорони навколишнього природного середовища Андрій Кириченко зачитав присутнім протокол спільного засідання районної ради Аграрного Союзу України, об’єднаної Асоціації фермерів, підприємців, ФОП (одноосібників) та власників земельних паїв Лебединського району Сумської області.

Він запропонував підтримати декілька основних резолюцій даного засідання, серед яких були засудження проекту закону №2178-10 «Про продаж землі сільськогосподарського призначення» як антиукраїнського, створення Лебединського районного страйкового комітету «Лебединщина проти розпродажу Української землі», продовження дії мораторію на продаж земель до закінчення бойових дій на частині території України, проведення національного референдуму по питанню порядку продажу земель сільськогосподарського призначення та ряд інших.

В обговорення включилися майже всі присутні депутати і кожен мав змогу висловити свою власну думку з приводу озвучених пропозицій. Загальною ж позицією депутатського корпусу було те, що створення ринку земель сільськогосподарського призначення зараз є не на часі, адже досі немає чітко прописаної законодавчої бази стосовно продажу землі.

Тому по закінченні спільного засідання постійних комісій ініціативна група депутатів спільно зібралася для написання тексту звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про недопущення прийняття проекту закону про продаж земель сільськогосподарського призначення у другому читанні. Дане звернення було зачитано на пленарному засіданні сесії та одноголосно підтримано присутніми депутатами.