Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОБОТУ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

До відома населення!

Лебединська міська територіальна виборча комісія Сумського району Сумської області розпочала свою роботу і знаходиться за адресою: м.Лебедин вул. Сумська, 12 кімнати 32, 39 (приміщення адмінбудівлі Лебединської районної ради).

Режим роботи: понеділок — четвер з 8:00 по 17:15, п'ятниця з 8:00 по 16:00, перерва з 12:00 по 13:00. Субота, неділя — по окремому графіку.

Склад комісії

Постанова ЦВК від 10.08.2020 №172 "Про утворення та формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій"

   

24 вересня відбулося пленарне засідання чергової 36 сесії Лебединської районної ради

У засіданні взяло участь 16 депутатів з 26 обраних, а також голова Лебединської районної державної а…

Відбувся автопробіг місцями партизанської слави

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. З його нагоди відбувся автопробіг, що…

Керівництво району привітало працівників лісового господарства з професійним святом

20 вересня в Україні відзначається як День працівника лісу. З цієї нагоди у переддень професійного с…

На Лебединщині підбили результати конкурсу «Кращий підприємець Лебединщини»

У першу неділю вересня своє професійне свято вже котрий рік поспіль святкують підприємці. До нього в…

На Лебединщині з нагоди 75-ї річниці закінчення другої світової війни вшанували пам’ять жертв нацизму

2 вересня 1945 року Акт про повну капітуляцію підписала Японія, яка була останнім агресором у кровоп…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны Joomla 3 тут

Щороку – переважно у переддень або саме 3 грудня, в Міжнародний день людей з інвалідністю, вся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції в сучасне суспільство.

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими фізичними можливостями, що потребують захисту та підтримки. Люди з особливими потребами – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.

Ніколи не стоять осторонь проблем сильних духом членів громади і у Василівській сільраді. Застрільниками добрих справ, як правило, є сільський голова Антоніна Клюс та керівник сільського осередку людей з інвалідністю Сергій Зеленський. Ось і не так давно вони проініціювали милосердний захід під назвою «Янгол з одним крилом». Їх підтримали освітяни сільського ліцею (до речі, такий заклад є лише у Василівці) та культпрацівники місцевого СБК.

За святково прикрашеними столиками з солодощами та безалкогольними напоями зібралося чимало сильних духом василівців різного віку. Серед них були й подружжя, і батьки особливих, але творчо обдарованих діток, а також ветерани праці, а нині люди з особливими потребами, і інші. Усім їм були присвячені пісні і таночки, вірші у виконанні наймолодших громадян Василівської сільради-творчо обдарованих ліцеїстів. Не залишилися осторонь і аматори сцени з числа дорослих. Це, зокрема Наталя Рудикудик, Катерина Лазоренко, Євгенія Токаренко, Віра Цюпка, баяніст Володимир Голуб, а також сильні духом Олександра Зеленська та Володимир Феденко.

Ведуча заходу Наталя Рудикудик першою запрошує до слова добре відому і шановану у василівському краї гостю з району – депутата районної ради від Василівської громади, заступника голови райради Світлану Горошко, яка адресувала, насамперед, найтепліші слова громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування.

- Зичу усім міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту і витримки у всіх життєвих випробуваннях, – такими були під кінець змістовного виступу побажання Світлани Олександрівни.

Голова районної організації людей з інвалідністю Валентина Івашина відзначила Подяками за активну життєву позицію сильних духом василівчан – Антоніну Клюс та Сергія Зеленського, які в своїх виступах наголосили¸ що надання щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Антоніна Дмитрівна теж відзначила Подяками і подарунками ліцеїстку Юлію Левик та ветерана праці Володимира Феденка за силу духу та активну життєву позицію.

Пам’ятаймо – ріки добра починаються з джерелець милосердя.

Голова районної організації інвалідів Валентина ІВАШИНА