Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

На черговій сесії районної ради депутати прийняли рішення з 10 питань

6 травня відбулося спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання чергової 33 сесії Лебед…

Відкрите звернення Української асоціації районних та обласних рад до керівництва держави щодо грубого порушення принципів впровадження реформи децентралізації

У 2014 році в Україні стартувала реформа децентралізації, головною метою якої було підвищення рівня…

Обласні і районні ради просять Президента України ветувати закон, який дозволяє Уряду змінювати межі районів

Президент Української асоціації районних та обласних рад, Голова Харківської обласної ради Сергій Че…

Постійною комісією районної ради з питань бюджету, планування, регуляторної діяльності і управління майном було погоджено пропозиції щодо внесення змін до районного бюджету

23 квітня відбулося засідання постійної комісії Лебединської районної ради з питань бюджету, планува…

З Великоднем!

Шановні жителі Лебединщини! У неділю, 19 квітня ми разом з усім православним світом відзначаємо на…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Щодо звіту з оцінки впливу на довкілля

AT «Укргазвидобування» філія ГПУ «Полтавагазвидобування» на виконання Закону України № 2059-VIII від 23.05.2017р. статті 4 для розміщення та доступу громадськості, направляє Вам, оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та сам звіт з ОВД планової діяльності з геологічного вивчення нафтогазоносних надр в тому числі дослідно-промислової розробки родовища, з подальшим видобуванням нафти і газу на території Калюжної-1 площі, розташованої на території Лебединського та Тростянецького районів Сумської області згідно з спеціальним дозволом на користування надрами № 5013 від 02.07.2019р.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны Joomla 3 тут

Щороку – переважно у переддень або саме 3 грудня, в Міжнародний день людей з інвалідністю, вся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції в сучасне суспільство.

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими фізичними можливостями, що потребують захисту та підтримки. Люди з особливими потребами – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.

Ніколи не стоять осторонь проблем сильних духом членів громади і у Василівській сільраді. Застрільниками добрих справ, як правило, є сільський голова Антоніна Клюс та керівник сільського осередку людей з інвалідністю Сергій Зеленський. Ось і не так давно вони проініціювали милосердний захід під назвою «Янгол з одним крилом». Їх підтримали освітяни сільського ліцею (до речі, такий заклад є лише у Василівці) та культпрацівники місцевого СБК.

За святково прикрашеними столиками з солодощами та безалкогольними напоями зібралося чимало сильних духом василівців різного віку. Серед них були й подружжя, і батьки особливих, але творчо обдарованих діток, а також ветерани праці, а нині люди з особливими потребами, і інші. Усім їм були присвячені пісні і таночки, вірші у виконанні наймолодших громадян Василівської сільради-творчо обдарованих ліцеїстів. Не залишилися осторонь і аматори сцени з числа дорослих. Це, зокрема Наталя Рудикудик, Катерина Лазоренко, Євгенія Токаренко, Віра Цюпка, баяніст Володимир Голуб, а також сильні духом Олександра Зеленська та Володимир Феденко.

Ведуча заходу Наталя Рудикудик першою запрошує до слова добре відому і шановану у василівському краї гостю з району – депутата районної ради від Василівської громади, заступника голови райради Світлану Горошко, яка адресувала, насамперед, найтепліші слова громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування.

- Зичу усім міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту і витримки у всіх життєвих випробуваннях, – такими були під кінець змістовного виступу побажання Світлани Олександрівни.

Голова районної організації людей з інвалідністю Валентина Івашина відзначила Подяками за активну життєву позицію сильних духом василівчан – Антоніну Клюс та Сергія Зеленського, які в своїх виступах наголосили¸ що надання щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Антоніна Дмитрівна теж відзначила Подяками і подарунками ліцеїстку Юлію Левик та ветерана праці Володимира Феденка за силу духу та активну життєву позицію.

Пам’ятаймо – ріки добра починаються з джерелець милосердя.

Голова районної організації інвалідів Валентина ІВАШИНА