Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до статті 46 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 19 грудня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова тридцять перша сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносять питання:

  1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 "Про районний бюджет Лебединського району на 2019 рік".
  3. Про районний бюджет Лебединського району на 2020 рік.
  4. Звіт голови районної ради про свою діяльність за рік за період з 9 листопада 2018 року.
  5. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова Лебединської районної державної адміністрації, перший заступник голови Лебединської районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь Лебединської районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ, депутати Сумської обласної ради, закріплені за Лебединським районом, представники місцевих засобів масової інформації.

 

   

Особистий виїзний прийом громадян головою районної ради у Калюжному та Рябушках

11 грудня голова районної ради Василь Калита провів особистий прийом громадян у селах Калюжне та Ряб…

Посадові особи місцевого самоврядування Лебединщини відзначили професійне свято

5 грудня відбулися урочистості з нагоди наступаючого Дня місцевого самоврядування. В ньому взяли уча…

На захисті незалежності та суверенітету України!

4 грудня у переддень Дня Збройних Сил України керівники району й міста привітали військових Лебединс…

На Лебединщині відзначили Міжнародний день людей з особливими потребами

Лебединський район вкотре підтримує ініціативу відзначення Міжнародного дня людей з особливими потре…

Ріка добра з джерелець милосердя

Щороку – переважно у переддень або саме 3 грудня, в Міжнародний день людей з інвалідністю, вся світо…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану зі зміною меж населеного пункту та плану зонування території с. Пристайлове Лебединського району Сумської області»

  • Повна назва документу державного планування

«Внесення змін до генерального плану зі зміною меж населеного пункту та плану зонування території с. Пристайлове Лебединського району Сумської області».

Стислий виклад змісту:

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны Joomla 3 тут

Щороку – переважно у переддень або саме 3 грудня, в Міжнародний день людей з інвалідністю, вся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції в сучасне суспільство.

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими фізичними можливостями, що потребують захисту та підтримки. Люди з особливими потребами – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.

Ніколи не стоять осторонь проблем сильних духом членів громади і у Василівській сільраді. Застрільниками добрих справ, як правило, є сільський голова Антоніна Клюс та керівник сільського осередку людей з інвалідністю Сергій Зеленський. Ось і не так давно вони проініціювали милосердний захід під назвою «Янгол з одним крилом». Їх підтримали освітяни сільського ліцею (до речі, такий заклад є лише у Василівці) та культпрацівники місцевого СБК.

За святково прикрашеними столиками з солодощами та безалкогольними напоями зібралося чимало сильних духом василівців різного віку. Серед них були й подружжя, і батьки особливих, але творчо обдарованих діток, а також ветерани праці, а нині люди з особливими потребами, і інші. Усім їм були присвячені пісні і таночки, вірші у виконанні наймолодших громадян Василівської сільради-творчо обдарованих ліцеїстів. Не залишилися осторонь і аматори сцени з числа дорослих. Це, зокрема Наталя Рудикудик, Катерина Лазоренко, Євгенія Токаренко, Віра Цюпка, баяніст Володимир Голуб, а також сильні духом Олександра Зеленська та Володимир Феденко.

Ведуча заходу Наталя Рудикудик першою запрошує до слова добре відому і шановану у василівському краї гостю з району – депутата районної ради від Василівської громади, заступника голови райради Світлану Горошко, яка адресувала, насамперед, найтепліші слова громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування.

- Зичу усім міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту і витримки у всіх життєвих випробуваннях, – такими були під кінець змістовного виступу побажання Світлани Олександрівни.

Голова районної організації людей з інвалідністю Валентина Івашина відзначила Подяками за активну життєву позицію сильних духом василівчан – Антоніну Клюс та Сергія Зеленського, які в своїх виступах наголосили¸ що надання щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Антоніна Дмитрівна теж відзначила Подяками і подарунками ліцеїстку Юлію Левик та ветерана праці Володимира Феденка за силу духу та активну життєву позицію.

Пам’ятаймо – ріки добра починаються з джерелець милосердя.

Голова районної організації інвалідів Валентина ІВАШИНА