Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до статті 46 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 23 липня 2020 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова тридцять п’ята сесія Лебединської районної ради сьомого скликання:

  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Лебединського району за перше півріччя 2020 року.
  2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.
  3. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2019 «Про районний бюджет Лебединського району на 2020 рік».

На сесію запрошуються: т.в.о. голови Лебединської районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь Лебединської районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції Сумського районного відділу ГУНП в Сумській області, представники місцевих засобів масової інформації.

 

   

Лебединщина відзначила День Конституції України

28 червня 1996 року народні депутати другого скликання Верховної Ради України після майже добового з…

Депутат Верховної Ради України Микола Задорожній побував на Лебединщині з робочим візитом

22 червня в рамках робочої поїздки завітав на Лебединщину. Програма візиту була досить насиченою. Ро…

Лебединщина пам’ятає своїх героїв

На честь Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, 22 червня відбувся автопробіг місц…

Відбулася зустріч жителів Лебединщини з міністром Кабміну України та головою Сумської ОДА

14 червня в парку ім. Павла Полуботка відбулася зустріч жителів міста та району з міністром Кабінету…

Представники Лебединської громади зустрілися з народним депутатом Миколою Задорожнім з приводу приєднання Лебединського району до Охтирського

8 червня з робочою поїздкою до Лебедина прибув народний депутат України по виборчому округу № 162 Ми…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Щодо звіту з оцінки впливу на довкілля

AT «Укргазвидобування» філія ГПУ «Полтавагазвидобування» на виконання Закону України № 2059-VIII від 23.05.2017р. статті 4 для розміщення та доступу громадськості, направляє Вам, оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та сам звіт з ОВД планової діяльності з геологічного вивчення нафтогазоносних надр в тому числі дослідно-промислової розробки родовища, з подальшим видобуванням нафти і газу на території Калюжної-1 площі, розташованої на території Лебединського та Тростянецького районів Сумської області згідно з спеціальним дозволом на користування надрами № 5013 від 02.07.2019р.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Лебединський район вкотре підтримує ініціативу відзначення Міжнародного дня людей з особливими потребами. Цього разу урочистості з його нагоди відбулися на базі центральної районної бібліотеки. На культурно-масовий захід були запрошені не лише люди з особливими потребами, а й особи, що опікуються ними та громадські активісти.

До участі в урочистостях долучилися й представники районної влади та місцевого самоврядування: перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Лихина та заступник голови районної ради Світлана Горошко. Вони висловили свої найщиріші побажання людям з вадами здоров’я та подякували всім, хто постійно підтримує їх. Також вони відзначили Подяками громадських активістів, які опікуються проблемами людей з інвалідністю.

До вітальних слів приєдналася і начальник управління соціального захисту населення Лебединської райдержадміністрації Тамара Об’єщик. Вона привітала всіх присутніх та відзначила подяками представників сільських громад, через яких налагоджена система опіки над усіма громадянами району, що мають особливі потреби.

Особливо теплі слова та подарунки талановитій молоді з вадами здоров’я присвятила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Богомаз. Вона зазначила, що працівники культури району часто влаштовують благодійні концерти, метою яких є збір коштів на допомогу тяжкохворим. Крім того, вже близько двох десятків років Ганна Володимирівна очолює районну Спілку жінок, одним із видів діяльності якої також є благодійність.

Зі щирими вітаннями виступила й голова районної громадської організації інвалідів Валентина Івашина, яка вже майже 20 років опікується долями людей з особливими потребами у всьому районі. Особливо відзначила вона в своєму виступі своїх колег – голів первинних осередків громадського об’єднання інвалідів, які значно допомагають організовувати його роботу на місцях.

Досить різноманітною і яскравою була культурна програма заходу. Своїм поетичним доробком вразила усіх Пристайлівський сільський голова Оксана Мороз. Рядки її поезії глибоко запали в душу присутнім, вселивши віру в краще, навіть, незважаючи на те, які випробування на життєвому шляху влаштовує доля.

Чудовими піснями порадували кращі солісти районного будинку культури: Марина Зініна, Ірина Балаба, Сергій Касьянов, Микола Холодяй, Любов Лєгун, Катерина Волкова, Валентин Масюк, Микола Корсун.

Не залишилися осторонь і ті, на честь кого було влаштовано захід. Свої таланти продемонструвало чимало людей з особливими потребами. З вокальними номерами виступили Едуард Кужель із с.Бишкінь і Євгенія Грузіна з с.Рябушки, Юлія Левик декламувала вірш, а авторський вірш Наталії Гнідюк із с.Ворожба прочитала її мама.

Досить приємною несподіванкою для всіх присутніх став виступ представників Ворожбянської громадської організації «Центр гуманітарного розвитку», який було засновано Антоном Авер’яновим і Тетяною Бєляєвою близько півтора року тому. Тетяна – багатодітна мама, дитина якої також має інвалідність, тому робота в Центрі була спрямована на розвиток дітей з особливими потребами. Але заняття виявилися настільки захоплюючими, що їх стали відвідувати усі сільські діти. За словами Тетяни це дає змогу спостерігати справжню інклюзію, коли всі діти рівні між собою і не помічають в інших ніяких вад.

Разом зі своїми вихованцями керівники Центру виконали пісні французькою та італійською мовами. Ростислав Бєляєв і Антон Авер’янов дебютували перед аудиторією зі своїми авторськими піснями. «Я – не гірший, я – просто інший», – такими словами називає себе у пісні Ростислав. Так має сприймати людей з особливими потребами суспільство. Адже, від того як суспільство ставиться до тих, кому важко або неможливо самостійно подбати про себе, значною мірою залежить рівень його цивілізованості.