Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Україна соборна, єдина!

22 січня в Лебединському районному краєзнавчому музеї з нагоди Дня Соборності України відбувся захід…

Народний депутат України Микола Задорожній провів зустріч з сільськими головами та представниками аграрного бізнесу Лебединщини

21 січня в залі засідань Лебединської районної ради народний депутат України, обраний по 162 виборчо…

Відбувся прийом громадян

21 січня голова районної ради Василь Калита провів виїзний прийом громадян у селах Гринцево та Катер…

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації Ірина Купрейчик побувала на Лебединщині з робочим візитом

Голова районної ради Василь Калита, голова районної державної адміністрації Віктор Химич разом з тим…

«Різдвяні дзвони» пролунали над Лебединщиною

Новий фестивальний рік для культури Лебединщини розпочався з районного фестивалю «Різдвяні дзвони»,…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Шановні жителі Лебединщини!

Швидко плине час. Зриваючи останні листки календаря, надбанням історії стає рік 2019-ий.

Рік, що минає, був непростим, але прожили ми його гідно.

Лебединський район завершує його з непоганими показниками. Зведений бюджет району виконаний на 102 відсотки. 19 грудня відбулася сесія районної ради. Депутати районної ради внесли зміни до програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік та наступні 2020-2021 роки та прийняли районний бюджет на 2020 рік, який є збалансованим і заплановані у ньому видатки забезпечать стабільну виплату заробітної плати працівникам галузей освіти, охорони здоров’я, культури та і інших бюджетних установ району.

 

Крім того, у районному бюджеті передбачені капітальні видатки на загальну суму понад 3,5 мільйона гривень на заходи з енергозбереження у галузі освіти та покращення матеріальної бази галузі охорони здоров’я.

Прийняті також бюджети та програми соціально-економічного розвитку на 2020 рік усіх сільських рад району, які спрямовані на розвиток сільських громад та покращення надання послуг сільському населенню.

Тож у новий 2020 рік ми крокуємо з оптимізмом , надією і вірою у краще.

Новий рік – це свято особливе. Водночас воно є і сімейним святом, і народним, і загальнодержавним і об’єднує у собі наше дитинство, наше сьогодення і мрії про майбутнє.

Зустрічаючи новий рік, ми завжди загадуємо бажання і свято віримо в те, що вони обов’язково збудуться. Я не помилюся, коли скажу, що найголовнішим бажанням кожного українця сьогодні є припинення військових дій на сході України і встановлення миру, який у 2019 році, нажаль, так і не настав.

Дорогі жителі Лебединщини!

Від депутатського корпусу районної ради щиро і сердечно вітаю усіх вас з наступаючим Новим 2020 роком. Бажаю всім міцного здоров’я, родинної злагоди, достатку і впевненості у завтрашньому дні. Нехай, новий рік буде багатим на добро, щедрим на успіхи, щасливим і обов’язково мирним. Ми віримо в те, що новий 2020 рік стане для кожного з нас і для всієї України роком добрих змін, соціально-економічного зростання, роком духовного відновлення. Нехай спільна праця у новому році об’єднає усіх нас у прагненні зробити нашу Лебединщину і нашу державу Україну процвітаючою і багатою.

Зі святом Вас, дорогі лебединці! З новим 2020 роком!