Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Згуртованість допоможе перемогти інфекцію

Аграрії Лебединщини ініціювали збір коштів на профілактичні заходи проти COVID-19 у районі. Прийом…

Депутати допомагають у боротьбі з коронавірусом

В рамках заходів з приводу профілактики та нейтралізації коронавірусу Лебединський район отримав ваг…

Жіноцтво Лебединського району привітали з Міжнародним жіночим днем

Вже доброю традицією стало вшанування напередодні Міжнародного жіночого дня чарівної половини Лебеди…

На Лебединщині зустріли Весну

29 лютого в селі Будила вся Лебединщина традиційними гучними народними гуляннями проводила Зиму й зу…

На черговій 32 сесії депутати Лебединської районної ради заслухали звіт голови Лебединської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень і прийняли низку важливих рішень

27 лютого відбулося пленарне засідання чергової 32 сесії Лебединської районної ради під головуванням…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны Joomla 3 тут

21 лютого в рамках підготовки до чергової 32 сесії Лебединської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій. В засіданні, крім депутатів, взяли участь голова районної ради Василь Калита, голова районної державної адміністрації Віктор Химич, заступник голови районної ради Світлана Горошко, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації та інші посадові особи.

До порядку денного засідання були включені всі 13 питань, що заплановані до розгляду на сесії. Депутати обговорили їх та погодили всі запропоновані проекти рішень.

На початку засідання за пропозицією головуючого Миколи Коренєва всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні, а також полеглих бійців, що віддали свої життя, відстоюючи східні кордони нашої держави в АТО та ООС.

Роботу над порядком денним було розпочато зі звіту голови Лебединської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень. Присутні поспілкувалися з Віктором Химичем та обговорили найбільш актуальні питання, що стосувалися життєдіяльності громади Лебединщини. Зокрема, депутатів турбувала майбутня адміністративно-територіальна реформа, утворення госпітальних округів та заплановані на поточний рік поліпшення інфраструктури району.

Учасники засідання детально опрацювали проекти рішень «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Лебединського району за 2019 рік» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2019 «Про районний бюджет Лебединського району на 2020 рік»» щодо яких доповіла начальник фінансового управління Лебединської районної державної адміністрації Тетяна Лапоног. Також було розглянуто проект «Про зміни до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020–2021 програмні роки», який презентувала головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку сільських територій Лебединської районної державної адміністрації Людмила Покальчук.

Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку сільських територій Лебединської районної державної адміністрації Ярослав Скорняков доповів щодо проектів рішень «Про виконання районної Програми поводження з забороненими та непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин в Лебединському районі на 2019 рік» та «Про створення районного Консолідованого фонду охорони навколишнього природного середовища».

В порядку контролю за виконанням раніше прийнятих рішень депутати районної ради заслухали інформацію головного лікаря КНП «Лебединська центральна районна лікарня імені лікаря К.О. Зільберника» «Про хід виконання районної програми місцевих стимулів для медичних кадрів Лебединського району на 2016-2023 роки».

Учасники засідання погодили внесення змін до Районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки та Комплексної районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки». Крім того вони розглянули проекти рішень «Про надання дозволу на передачу в оренду майна», «Про внесення змін до структури, чисельності виконавчого апарату районної ради» і «Про окремі питання використання коштів районного бюджету для виконання повноважень депутатів Лебединської районної ради у 2020 році».

Всі пропоновані питання порядку денного було погоджено і рекомендовано до внесення на розгляд пленарного засідання чергової 32 сесії Лебединської районної ради, що відбудеться 27 лютого.