Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОБОТУ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

До відома населення!

Лебединська міська територіальна виборча комісія Сумського району Сумської області розпочала свою роботу і знаходиться за адресою: м.Лебедин вул. Сумська, 12 кімнати 32, 39 (приміщення адмінбудівлі Лебединської районної ради).

Режим роботи: понеділок — четвер з 8:00 по 17:15, п'ятниця з 8:00 по 16:00, перерва з 12:00 по 13:00. Субота, неділя — по окремому графіку.

Склад комісії

Постанова ЦВК від 10.08.2020 №172 "Про утворення та формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій"

   

24 вересня відбулося пленарне засідання чергової 36 сесії Лебединської районної ради

У засіданні взяло участь 16 депутатів з 26 обраних, а також голова Лебединської районної державної а…

Відбувся автопробіг місцями партизанської слави

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. З його нагоди відбувся автопробіг, що…

Керівництво району привітало працівників лісового господарства з професійним святом

20 вересня в Україні відзначається як День працівника лісу. З цієї нагоди у переддень професійного с…

На Лебединщині підбили результати конкурсу «Кращий підприємець Лебединщини»

У першу неділю вересня своє професійне свято вже котрий рік поспіль святкують підприємці. До нього в…

На Лебединщині з нагоди 75-ї річниці закінчення другої світової війни вшанували пам’ять жертв нацизму

2 вересня 1945 року Акт про повну капітуляцію підписала Японія, яка була останнім агресором у кровоп…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны Joomla 3 тут

21 лютого в рамках підготовки до чергової 32 сесії Лебединської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій. В засіданні, крім депутатів, взяли участь голова районної ради Василь Калита, голова районної державної адміністрації Віктор Химич, заступник голови районної ради Світлана Горошко, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації та інші посадові особи.

До порядку денного засідання були включені всі 13 питань, що заплановані до розгляду на сесії. Депутати обговорили їх та погодили всі запропоновані проекти рішень.

На початку засідання за пропозицією головуючого Миколи Коренєва всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні, а також полеглих бійців, що віддали свої життя, відстоюючи східні кордони нашої держави в АТО та ООС.

Роботу над порядком денним було розпочато зі звіту голови Лебединської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень. Присутні поспілкувалися з Віктором Химичем та обговорили найбільш актуальні питання, що стосувалися життєдіяльності громади Лебединщини. Зокрема, депутатів турбувала майбутня адміністративно-територіальна реформа, утворення госпітальних округів та заплановані на поточний рік поліпшення інфраструктури району.

Учасники засідання детально опрацювали проекти рішень «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Лебединського району за 2019 рік» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2019 «Про районний бюджет Лебединського району на 2020 рік»» щодо яких доповіла начальник фінансового управління Лебединської районної державної адміністрації Тетяна Лапоног. Також було розглянуто проект «Про зміни до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020–2021 програмні роки», який презентувала головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку сільських територій Лебединської районної державної адміністрації Людмила Покальчук.

Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку сільських територій Лебединської районної державної адміністрації Ярослав Скорняков доповів щодо проектів рішень «Про виконання районної Програми поводження з забороненими та непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин в Лебединському районі на 2019 рік» та «Про створення районного Консолідованого фонду охорони навколишнього природного середовища».

В порядку контролю за виконанням раніше прийнятих рішень депутати районної ради заслухали інформацію головного лікаря КНП «Лебединська центральна районна лікарня імені лікаря К.О. Зільберника» «Про хід виконання районної програми місцевих стимулів для медичних кадрів Лебединського району на 2016-2023 роки».

Учасники засідання погодили внесення змін до Районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки та Комплексної районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки». Крім того вони розглянули проекти рішень «Про надання дозволу на передачу в оренду майна», «Про внесення змін до структури, чисельності виконавчого апарату районної ради» і «Про окремі питання використання коштів районного бюджету для виконання повноважень депутатів Лебединської районної ради у 2020 році».

Всі пропоновані питання порядку денного було погоджено і рекомендовано до внесення на розгляд пленарного засідання чергової 32 сесії Лебединської районної ради, що відбудеться 27 лютого.