Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Згуртованість допоможе перемогти інфекцію

Аграрії Лебединщини ініціювали збір коштів на профілактичні заходи проти COVID-19 у районі. Прийом…

Депутати допомагають у боротьбі з коронавірусом

В рамках заходів з приводу профілактики та нейтралізації коронавірусу Лебединський район отримав ваг…

Жіноцтво Лебединського району привітали з Міжнародним жіночим днем

Вже доброю традицією стало вшанування напередодні Міжнародного жіночого дня чарівної половини Лебеди…

На Лебединщині зустріли Весну

29 лютого в селі Будила вся Лебединщина традиційними гучними народними гуляннями проводила Зиму й зу…

На черговій 32 сесії депутати Лебединської районної ради заслухали звіт голови Лебединської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень і прийняли низку важливих рішень

27 лютого відбулося пленарне засідання чергової 32 сесії Лебединської районної ради під головуванням…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

27 лютого відбулося пленарне засідання чергової 32 сесії Лебединської районної ради під головуванням Василя Калити. У засіданні взяв участь 21 депутат з 26 обраних, а також голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич, заступник голови районної державної адміністрації Оксана Лихина, заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Юрій Лук’яненко, т.в.о. начальника поліції Віталій Ткаченко, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, сільські голови, керівники підприємств та установ, представники місцевих засобів масової інформації та громадськості.

До порядку денного пленарного засідання було включено 16 питань.

Зокрема, голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич прозвітував про виконання Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень.

Депутатами був також затверджений звіт про виконання районного бюджету Лебединського району за 2019 рік і прийняті зміни до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020–2021 програмні роки та до рішення районної ради від 19.12.2019 «Про районний бюджет Лебединського району на 2020 рік».

З інформацією про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району виступив заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Юрій Лук’яненко. Він повідомив, що, в порівнянні з минулим роком, завдяки консолідації зусиль громадськості та правоохоронних органів суттєво зменшилася кількість тяжких злочинів. Проте на високому рівні залишається діяльність шахраїв. Тому Юрій Вікторович закликав усіх бути пильними та повідомляти про випадки скоєння будь-яких правопорушень.

На засіданні депутатами були прийняті рішення про виконання районної Програми поводження з забороненими та непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин в Лебединському районі на 2019 рік, про створення районного Консолідованого фонду охорони навколишнього природного середовища, про хід виконання районної програми місцевих стимулів для медичних кадрів Лебединського району на 2016-2023 роки, про внесення змін до Районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, про внесення змін до Комплексної районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки» та інші.

Крім того, депутати підтримали рішення про направлення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України трьох звернень: про віднесення Лебединського району до Сумського у разі проведення адміністративно-територіальної реформи, про відміну плати за транспортування природного газу та про підтримку звернення Всеукраїнського Об’єднаного Штабу захисту української землі щодо земельної реформи в Україні.