Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Згуртованість допоможе перемогти інфекцію

Аграрії Лебединщини ініціювали збір коштів на профілактичні заходи проти COVID-19 у районі. Прийом…

Депутати допомагають у боротьбі з коронавірусом

В рамках заходів з приводу профілактики та нейтралізації коронавірусу Лебединський район отримав ваг…

Жіноцтво Лебединського району привітали з Міжнародним жіночим днем

Вже доброю традицією стало вшанування напередодні Міжнародного жіночого дня чарівної половини Лебеди…

На Лебединщині зустріли Весну

29 лютого в селі Будила вся Лебединщина традиційними гучними народними гуляннями проводила Зиму й зу…

На черговій 32 сесії депутати Лебединської районної ради заслухали звіт голови Лебединської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень і прийняли низку важливих рішень

27 лютого відбулося пленарне засідання чергової 32 сесії Лебединської районної ради під головуванням…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Бесплатные шаблоны Joomla

29 лютого в селі Будила вся Лебединщина традиційними гучними народними гуляннями проводила Зиму й зустрічала Весну на районному святі Масляної.

На Проводи Зими з’їхався люд не лише з найближчих сіл та міста, а, навіть, з сусідньої Полтавської області та з Сум! Всіх, хто прибув на святкування зі сцени урочисто привітали почесні гості: голова Лебединської районної ради Василь Калита, голова Лебединської райдержадміністрації Вітор Химич, депутат Сумської обласної ради Магомед Галаєв та Будильський сільський голова Володимир Шкурко.

Запальними танцями й мелодійним співом закликали Весну. І вона  прибула на чудовій трійці вороних коней. Депутат Сумської обласної ради Магомед Галаєв відзначив, що трійку коней в господарстві зараз зустріти можна не часто, тому вручив матеріальну нагороду їхньому господарю.

Різноманітна концертна програма доповнювалася цікавими конкурсами , спортивними змаганнями, аукціонами товарів тощо. Вже традиційними були конкурс на кращий курінь, веселі спортивні естафети та високий стовп, з верхівки якого найсильніші та найсміливіші парубки могли дістати цінні призи. На додачу до вже загальноприйнятих і популярних народних забав, цьогоріч вперше було проведено конкурс млинців. Господині приготували млинці з найрізноманітнішими начинками на будь-який смак: з ікрою, зеленю, желейною заливкою, ягодами та фруктами, а приправили все це  справжньою домашньою сметаною!

Велику юрбу зібрав біля себе благодійний аукціон, який традиційно проводила начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ганна Богомаз. Всі охочі мали змогу придбати найрізноманітніші товари за ціною нижче, ніж на ринку. Домашня худоба (барани, свині), продукти домашнього (олія, риба, гречка, мука) та господарського вжитку (зерно, дерть і т.п.). На аукціоні було зібрано 6556 грн., які будуть передані на лікування жительці с.Московський Бобрик.

Ддя дітей цікаві й веселі розваги приготували районна дитячо-юнацька спортивна школа та районний будинок дитячо-юнацької. Всі залюбки брали участь у різноманітних змаганнях та, звісно, прагнули перемогти.

На свіжому повітрі часто можна сильно зголодніти, тому, щоб цього не сталося, для всіх охочих працювали курені та торгівельні точки з шашликами, варениками, млинцями та іншими смаколиками. А військові 27 Сумської реактивної артилерійської бригади зі справжньої польової кухні частували бажаючих смачним військовим кулішем.

Свято вдалося на славу! Лебединщина гідно провела зиму і з новими силами готова до нового трудового року!