Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

На черговій сесії районної ради депутати прийняли рішення з 10 питань

6 травня відбулося спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання чергової 33 сесії Лебед…

Відкрите звернення Української асоціації районних та обласних рад до керівництва держави щодо грубого порушення принципів впровадження реформи децентралізації

У 2014 році в Україні стартувала реформа децентралізації, головною метою якої було підвищення рівня…

Обласні і районні ради просять Президента України ветувати закон, який дозволяє Уряду змінювати межі районів

Президент Української асоціації районних та обласних рад, Голова Харківської обласної ради Сергій Че…

Постійною комісією районної ради з питань бюджету, планування, регуляторної діяльності і управління майном було погоджено пропозиції щодо внесення змін до районного бюджету

23 квітня відбулося засідання постійної комісії Лебединської районної ради з питань бюджету, планува…

З Великоднем!

Шановні жителі Лебединщини! У неділю, 19 квітня ми разом з усім православним світом відзначаємо на…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Щодо звіту з оцінки впливу на довкілля

AT «Укргазвидобування» філія ГПУ «Полтавагазвидобування» на виконання Закону України № 2059-VIII від 23.05.2017р. статті 4 для розміщення та доступу громадськості, направляє Вам, оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та сам звіт з ОВД планової діяльності з геологічного вивчення нафтогазоносних надр в тому числі дослідно-промислової розробки родовища, з подальшим видобуванням нафти і газу на території Калюжної-1 площі, розташованої на території Лебединського та Тростянецького районів Сумської області згідно з спеціальним дозволом на користування надрами № 5013 від 02.07.2019р.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
http://nachodki.ru/

Шановні жителі Лебединщини!

У неділю, 19 квітня ми разом з усім православним світом відзначаємо найбільше свято – Великдень.

Всі ми з благоговінням чекаємо цього дня, який символізує перемогу добра над злом, життя над смертю і переповнює кожну віруючу людину почуттям безмежної радості, всепрощення і любові до ближнього.

Великодні дні зазвичай спонукають усіх нас по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів та вчинків, а ще – бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Пасхальні дні – це також нагода віддати шану всім тим, кого вже немає серед нас, хто відійшов у вічність.

Тож згадаймо їх молитвою та добрим словом.

На жаль, цьогорічне свято Великодня ми зустрічаємо в умовах карантину в зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції. Тому я закликаю усіх з розумінням поставитись до запроваджених у нашій державі карантинних заходів, бути свідомими і відповідальними за власне життя та життя інших людей.

Я переконаний, що разом ми подолаємо і це випробування, яке випало на нашу долю.

Дорогі жителі Лебединщини!

Сердечно вітаю вас зі святом Христового Воскресіння! З почуттям глибокої вдячності і шани бажаю кожному з вас міцного здоров’я, достатку, любові й тепла.

Нехай наші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, і чисті, як Великодній рушник!

Хай великодні дзвони принесуть у наші оселі радість, спокій і злагоду, а Божа милість та благословення, взаємна повага та порозуміння допоможуть нам здолати всі труднощі на тернистій дорозі до миру і щастя, а щира любов до України хай об’єднає нас та надихає на добрі праведні діла, дарує впевненість у завтрашньому дні!

Зі святом Вас!