Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОБОТУ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

До відома населення!

Лебединська міська територіальна виборча комісія Сумського району Сумської області розпочала свою роботу і знаходиться за адресою: м.Лебедин вул. Сумська, 12 кімнати 32, 39 (приміщення адмінбудівлі Лебединської районної ради).

Режим роботи: понеділок — четвер з 8:00 по 17:15, п'ятниця з 8:00 по 16:00, перерва з 12:00 по 13:00. Субота, неділя — по окремому графіку.

Склад комісії

Постанова ЦВК від 10.08.2020 №172 "Про утворення та формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій"

   

Чергова 35 сесія Лебединської районної ради пройшла злагоджено і конструктивно

23 липня під головуванням Василя Калити відбулося пленарне засідання чергової 35 сесії Лебединської…

Лебединщина відзначила День Конституції України

28 червня 1996 року народні депутати другого скликання Верховної Ради України після майже добового з…

Депутат Верховної Ради України Микола Задорожній побував на Лебединщині з робочим візитом

22 червня в рамках робочої поїздки завітав на Лебединщину. Програма візиту була досить насиченою. Ро…

Лебединщина пам’ятає своїх героїв

На честь Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, 22 червня відбувся автопробіг місц…

Відбулася зустріч жителів Лебединщини з міністром Кабміну України та головою Сумської ОДА

14 червня в парку ім. Павла Полуботка відбулася зустріч жителів міста та району з міністром Кабінету…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Щодо звіту з оцінки впливу на довкілля

AT «Укргазвидобування» філія ГПУ «Полтавагазвидобування» на виконання Закону України № 2059-VIII від 23.05.2017р. статті 4 для розміщення та доступу громадськості, направляє Вам, оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та сам звіт з ОВД планової діяльності з геологічного вивчення нафтогазоносних надр в тому числі дослідно-промислової розробки родовища, з подальшим видобуванням нафти і газу на території Калюжної-1 площі, розташованої на території Лебединського та Тростянецького районів Сумської області згідно з спеціальним дозволом на користування надрами № 5013 від 02.07.2019р.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Бесплатные шаблоны Joomla

14 червня в парку ім. Павла Полуботка відбулася зустріч жителів міста та району з міністром Кабінету Міністрів України Олегом Немчіновим і головою Сумської обласної державної адміністрації Романом Грищенком.

Приводом для такої зустрічі стала вже відома резонансна подія щодо приєднання Лебединщини до нового укрупненого Охтирського району замість Сумського, що значно доцільніше з географічної точки зору.

Зустріч було заплановано на п’ятнадцяту годину. Але, через незадовільний стан доріг та зустрічі з громадами інших міст Сумщини, гості затрималися більше, ніж на дві години. В цей час з громадою спілкувалися міський голова Олександр Бакликов, заступник голови районної ради Світлана Горошко та тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Оксана Лихина. До мікрофону також підходили і громадяни Лебединщини, щоб висловити свою точку зору чи пропозиції та звернути увагу на конкретні проблеми жителів тих чи інших куточків міста і району.

Сама зустріч пройшла в досить оптимістичному тоні. Прибулий Олег Немчінов виступив перед лебединцями з обнадійливою промовою про те, що можливість врахувати побажання жителів громади є. Вже розроблено економічне обґрунтування створення Охтирського району без включення в нього Лебединщини. І дане питання буде розглядатися на засіданні 16 червня.

Про свою підтримку у питанні приєднання до Сум заявив і новопризначений голова обласної державної адміністрації Роман Грищенко. Він сказав, що укрупнення до трьох районів на Сумщині недоцільно і ОДА відстоює позицію поділу на п’ять адміністративних одиниць. Проте, також зазначив, що можливість створити Охтирський район без включення у нього Лебединщини є. Остаточне ж рішення буде прийнято у вівторок на профільному комітеті Верховної Ради України.

Таким чином, зустріч показала, що шанси бути почутими у громади Лебединщини є. Тож, будемо сподіватися, що думкою населення не буде знехтувано і наш район буде приєднано до Сум.