Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

СУМУЄМО…

Лебединщина зазнала ще однієї тяжкої втрати. Цього разу перестало битися серце сільського голови с.М…

Лебединщина відзначила День Гідності та Свободи

Вже сьомий рік поспіль 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Саме цього дня…

ПАМ’ЯТАЄМО…

Сумною звісткою для всіх стала передчасна смерть 65-річного депутата Лебединської районної ради кіль…

Лебединська ЦРЛ надаватиме ще більш якісні медичні послуги

23 жовтня з робочою поїздкою на Лебединщині побував народний депутат України по виборчому округу № 1…

Відбулася остання 37 сесія Лебединської районної ради сьомого скликання

22 жовтня відбулося пленарне засідання чергової 37 сесії Лебединської районної ради під головуванням…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны для Joomla 3 здесь

В Україні перша неділя жовтня офіційно вважається професійним святом усіх працівників галузі освіти. Традиційно в Лебединському районі цю дату шанують особливо, влаштовуючи урочисті концерти. Але цьогоріч, у зв’язку з карантинними обмеженнями формат свята було змінено на більш закритий. Тому педагоги нашого краю зібрались у імпровізованій «Педагогічній кав’ярні».

У неформальній обстановці, за чашкою запашної кави освітяни зустрілися аби поспілкуватися, поділитися досвідом та передовими досягненнями в області сучасної педагогіки. Приєдналися до них і очільники району: голова Лебединської райдержадміністрації Віктор Химич і заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко. Вони поздоровили працівників освіти з наступаючим професійним святом, побажали всіляких гараздів та вручили відзнаки кращим представникам галузі.

Почесні нагороди від Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації отримали: Альона Загребельна – вихователь Маловисторопського НВК, Людмила Лещенко – вчитель української мови та літератури Рябушківського НВК, Надія Сагайдачна – методист районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації, Олена Штанько – бібліотекар Ворожбянського НВК.

Грамотами керівництва району було нагороджено: Олену Подвезько – соціального педагога Ворожбянського НВК, Ольгу Холоденко – вчителя біології Михайлівської ЗОШ, Оксану Сіробабу – заступника директора Рябушківського НВК, Тетяну Мелехеду – педагога-організатора Будильського НВК, Оксану Перепічай – вчителя біології Межиріцької ЗОШ, Тетяну Тищенко – вчителя початкових класів Павленківського НВК.

Свої вітання лебединським педагогам, а також подяки від голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій за вагомий внесок у розвиток освіти передав і депутат Верховної Ради України Микола Задорожній. Від його імені відзнаки вчителю Михайлівської ЗОШ Наталії Холоденко, вчителю Московськобобрицького НВК Аллі Фроловій, директору Будильського НВК Раїсі Ковальчук та вчителю Пристайлівського НВК Валентині Безкоровайній передала помічник народного депутата Наталія Шульга.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Дудченко також поздоровила колег з прийдешнім святом і вручила почесні грамоти відділу освіти соціальному педагогу Штепівського НВК Тетяні Кищик, заступнику директора Московськобобрицького НВК Людмилі Москалець та завідувачці ДНЗ «Зірочка» Олені Загребельній.

Сам захід було креативно поділено на змістовні частини у відповідності до популярних сортів кавових напоїв. Під традиційну тонізуючу каву присутні обговорили класичні методи педагогіки в реаліях сучасної школи. М’яким смаком напою латте ознаменувала свою розповідь про досягнення і успіхи у вихованні дошкільнят вихователь Маловисторопського ДНЗ «Зірочка» Альона Загребельна.

Педагог-організатор Будильського НВК Тетяна Мелехеда наголосила на  проблемі збереження життя і здоров’я дітей. Працюючи над валеологічними питаннями разом з учнями, вона створила потужну команду закладу, що неодноразово перемагала в тематичних конкурсах районного і обласного рівня.

Оригінальний і самобутній смак кави по-віденські став лейтмотивом для обговорення актуальних питань дистанційного навчання. Про це поділилися своїм досвідом заступники директорів Рябушківського НВК Оксана Сіробаба і Московськобобрицького НВК Людмила Москалець.

Сучасні проблемні питання вимагають сучасних рішень. Одним з таких рішень є трансформація традиційних бібліотек в медіатеки з повним набором оргтехніки та підключенням до глобальної мережі Інтернет. Про досвід таких трансформацій розказала бібліотекар Ворожбянського НВК Олена Штанько.

В обговоренні питань, що розглядалися за чашечкою кави активно приймали участь всі присутні. Не оминули увагою й майбутнє об’єднання всієї територіальної громади Лебединщини. Керівники району запевнили, що принципи, цілі й місії освітньої галузі залишаться незмінними, незважаючи на зміни в адміністративно-територіальному устрої. Адже основним пріоритетом залишається забезпечення підростаючого покоління якісною і доступною освітою, виховання в нього високоморальних норм, розвиток індивідуальних творчих здібностей.

Наприкінці зустрічі ведуча заходу – методист районного будинку дитячої та юнацької творчості Інна Ковальова запропонувала присутнім стати учасниками ексклюзивної кавової майстерні. Кожен з присутніх мав загадати бажання і викласти з кавових зерен асоціативний символ на серветці в знак того, що бажання обов’язково здійсниться.