Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

СУМУЄМО…

Лебединщина зазнала ще однієї тяжкої втрати. Цього разу перестало битися серце сільського голови с.М…

Лебединщина відзначила День Гідності та Свободи

Вже сьомий рік поспіль 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Саме цього дня…

ПАМ’ЯТАЄМО…

Сумною звісткою для всіх стала передчасна смерть 65-річного депутата Лебединської районної ради кіль…

Лебединська ЦРЛ надаватиме ще більш якісні медичні послуги

23 жовтня з робочою поїздкою на Лебединщині побував народний депутат України по виборчому округу № 1…

Відбулася остання 37 сесія Лебединської районної ради сьомого скликання

22 жовтня відбулося пленарне засідання чергової 37 сесії Лебединської районної ради під головуванням…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Бесплатные шаблоны Joomla

22 жовтня відбулося пленарне засідання чергової 37 сесії Лебединської районної ради під головуванням Василя Калити. У засіданні взяли участь 14 депутатів з 26 обраних, а також голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації та представники місцевих засобів масової інформації.

Всі питання порядку денного були попередньо розглянуті на засіданні постійних комісій.

На пленарному засіданні депутати заслухали та затвердили звіт про виконання районного бюджету Лебединського району за 9 місяців 2020 року. За підсумками звітного періоду бюджет повністю виконано. В районі наразі немає заборгованостей з виплати заробітної плати та розрахунків за енергоносії. Доходи районного бюджету склали 87940,3 тис. гривень, в тому числі по загальному фонду 86525,0 тис. гривень та 1415,3 тис. гривень по спеціальному. Загальна ж сума видатків склала 85477,1 тис. гривень (в т.ч.: 78391,1 тис. гривень – загальний фонд і 7086,0 тис. гривень – спеціальний).

Було прийнято зміни до ряду програм: Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020–2021 програмні роки, Районної програми здійснення компенсаційних виплат за пільгове перевезення окремих категорій громадян на 2016-2020 роки та Комплексної районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки». Також депутати прийняли зміни до рішення районної ради від 19.12.2019 «Про районний бюджет Лебединського району на 2020 рік» і погодили списання як безнадійної заборгованості, коштів у сумі 21786,93 гривень, що обліковуються заблокованими на рахунках АК АПБ «Україна» з 1 січня 2002 року.

Решта питань стосувалися передачі майна. Всі рішення депутатами прийняті одноголосно.

По завершенню розгляду питань порядку денного голова районної ради Василь Калита звернувся до присутніх у залі депутатів. Він подякував всім за плідну роботу і висловив сподівання на те, що й надалі, ті, кого буде обрано представляти інтереси Лебединської громади, будуть так само ефективно працювати на благо розбудови Лебединщини.

До слів вдячності долучилися також голова райдержадміністрації Віктор Химич, депутати районної ради Ганна Богомаз та Олексій Гордіяш.