Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до статті 46 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 23 липня 2020 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова тридцять п’ята сесія Лебединської районної ради сьомого скликання:

  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Лебединського району за перше півріччя 2020 року.
  2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.
  3. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.12.2019 «Про районний бюджет Лебединського району на 2020 рік».

На сесію запрошуються: т.в.о. голови Лебединської районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь Лебединської районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції Сумського районного відділу ГУНП в Сумській області, представники місцевих засобів масової інформації.

 

   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Щодо звіту з оцінки впливу на довкілля

AT «Укргазвидобування» філія ГПУ «Полтавагазвидобування» на виконання Закону України № 2059-VIII від 23.05.2017р. статті 4 для розміщення та доступу громадськості, направляє Вам, оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та сам звіт з ОВД планової діяльності з геологічного вивчення нафтогазоносних надр в тому числі дослідно-промислової розробки родовища, з подальшим видобуванням нафти і газу на території Калюжної-1 площі, розташованої на території Лебединського та Тростянецького районів Сумської області згідно з спеціальним дозволом на користування надрами № 5013 від 02.07.2019р.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану зі зміною меж населеного пункту та плану зонування території с. Пристайлове Лебединського району Сумської області»

 

  • Повна назва документу державного планування

«Внесення змін до генерального плану зі зміною меж населеного пункту та плану зонування території с. Пристайлове Лебединського району Сумської області».

Стислий виклад змісту:

Проект містобудівної документації складається з пояснювальної записки, вихідних даних, розділу «Охорона навколишнього природного середовища» (звіт про СЕО), графічних матеріалів та плану зонування території (зонінг).

У звіті про СЕО проведена оцінка впливу на навколишнє природне середовище розробленого генерального плану та плану зонування (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), на існуючі та проектні споруди, а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

  • Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Пристайлівська сільська рада, 42232, Сумська обл., Лебединський р-н, с. Пристайлове, вул. Миру, буд. 78 тел.(05445) 34-1-31, електронна адреса: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

  • Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата розміщення повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування на офіційному веб-сайті Лебединської районної ради (lebrada.gov.ua): буде розміщено 14.11.2019р. Публікація повідомлення в друкованому ЗМІ. 14.11.2019р. в газеті «Життя Лебединщини».

Строк громадського обговорення 14.11.2019р. по 14.12.2019р.;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

- надання письмових зауважень та пропозицій до Пристайлівської сільської ради 42232, Сумська обл., Лебединський р-н, с. Пристайлове, вул. Миру, буд. 78 та на електронну адресу: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., та по телефону (05445) 34-1-31; проведення громадських слухань;

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): 14.12.2019р. в приміщені сільської ради (початок 12:30) за адресою: Сумська обл., Лебединський р-н, с. Пристайлове, вул. Миру, буд. 78;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Пристайлівська сільська рада, 42232, Сумська обл., Лебединський р-н, с. Пристайлове, вул. Миру, буд. 78 тел.(05445) 34-1-31, електронна адреса: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Контактна особа – спеціаліст землевпорядник Пристайлівської сільської ради  тел. (05445) 34-1-31;

д) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауваження і пропозицій:

Пристайлівська сільська рада, 42232, Сумська обл., Лебединський р-н, с. Пристайлове, вул. Миру, буд. 78 тел.(05445) 34-1-31, електронна адреса: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Контактна особа – спеціаліст землевпорядник Пристайлівської сільської ради тел. (05445) 34-1-31;

Зауваження та пропозиції подавати з 14.11.2019р. по 14.12.2019р.

е) місце знаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (mer.gov.ua), Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської облдержадміністрації (http://www.pek.sm.gov.ua).

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту оприлюднено 14 листопада 2019 року на офіційному веб-сайті Лебединської районної ради (lebrada.gov.ua).

Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.

  • Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Підстава для проведення транскордонних консультацій немає.

 

 

 

Секретар сільської ради                                                Ніколаєнко Г.Є.

 

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування

Звіт про оприлюднення проекту документа державного планування