Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОБОТУ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

До відома населення!

Лебединська міська територіальна виборча комісія Сумського району Сумської області розпочала свою роботу і знаходиться за адресою: м.Лебедин вул. Сумська, 12 кімнати 32, 39 (приміщення адмінбудівлі Лебединської районної ради).

Режим роботи: понеділок — четвер з 8:00 по 17:15, п'ятниця з 8:00 по 16:00, перерва з 12:00 по 13:00. Субота, неділя — по окремому графіку.

Склад комісії

Постанова ЦВК від 10.08.2020 №172 "Про утворення та формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій"

   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Статьи и обзоры nachodki.ru

Депутатська фракція БПП "Солідарність"

  1. Древаль Сергій Миколайович - голова депутатської фракції
  2. Дрига Микола Михайлович
  3. Індик Микола Олександрович
  4. Ткаченко Олександр Олексійович
  5. Падалка Леонід Анатолійович

Депутатська фракція ВО "Батьківщина"

  1. Василенко Леся Романівна - голова депутатської фракції
  2. Головко Ігор Станіславович
  3. Горошко Світлана Олександрівна
  4. Зеленський Микола Олексійович
  5. Калита Василь Григорович
  6. Кириченко Андрій Киріянович
  7. Коваленко Іван Сергійович
  8. Коренєв Микола Володимирович
  9. Лук'яненко Сергій Миколайович
  10. Меша Олександр Олексійович
  11. Харченко Віктор Павлович

Депутатська фракція аграрної партії

  1. Зимогляд Микола Миколайович - голова депутатської фракції
  2. Богомаз Ганна Володимирівна
  3. Гордіяш Олексій Петрович
  4. Криницький Олександр Олександрович
  5. Максичка Юрій Іванович
  6. Шаповал Олександр Сергійович