Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до статті 46 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 25 липня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова двадцять восьма сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносять питання:

  1. Звіт голови Лебединської районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень.
  2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Лебединського району за І півріччя 2019 року.
  3. Про інформацію керівництва Роменської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.
  4. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова Лебединської районної державної адміністрації, перший заступник голови Лебединської районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь Лебединської районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ, депутати Сумської обласної ради, закріплені за Лебединським районом, представники місцевих засобів масової інформації.

 

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны для Joomla 3 здесь

за/п

Прізвище, ім’я, по батькові

1.

Богомаз Ганна Володимирівна

2.

Василенко Леся Романівна

3.

Волощук Віталій Володимирович (з 22.02.2018)

4.

Головко Ігор Станіславович

5.

Гордіяш Олексій Петрович

6.

Горошко Світлана Олександрівна

7.

Древаль Сергій Миколайович

8.

Дрига Микола Михайлович

9.

Зеленський Микола Олексійович

10.

Зимогляд Микола Миколайович

11.

Індик Микола Олександрович

12.

Калита Василь Григорович

13.

Кириченко Андрій Киріянович

14.

Коваленко Іван Сергійович

15.

Коренєв Микола Володимирович

16.

Криницький Олександр Олександрович

17.

Лук’яненко Сергій Миколайович

18.

Максичка Юрій Іванович

19.

Меша Олександр Олексійович

20.

Падалка Леонід Анатолійович

21.

Пінчук Сергій Миколайович

22.

Ткаченко Максим Борисович

23.

Ткаченко Олександр Олексійович

24.

Ткаченко Тарас Борисович

25.

Харченко Віктор Павлович

26.

Шаповал Олександр Сергійович

Графік прийому громадян депутатами Лебединської районної ради на 2019 рік


з/п

Прізвище,  ім’я¸ по батькові депутата

Дата та час проведення прийому громадян

Місце проведення прийому громадян

1.

Богомаз Ганна Володимирівна

Другий вівторок кожного місяця, 10.00 – 12.00

Приміщення Катеринівської сільської ради

2.

Василенко Леся Романівна

Другий вівторок кожного місяця, 10.00 – 12.00

Приміщення Маловисторопської сільської ради

3.

 

Волощук Віталій Володимирович

Другий вівторок кожного місяця, 14.00 – 15.00

Приміщення Мжиріцької сільської ради

4.

Головко Ігор Станіславович

Другий вівторок кожного місяця, 15.00 - 17.00

Приміщення Будильської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

5.

Гордіяш Олексій Петрович

Другий вівторок кожного місяця, 10.00 – 12.00

Приміщення Боровеньківської сільської ради

6.

Горошко Світлана Олександрівна

За окремим графіком

 

7.

Древаль Сергій Миколайович

Другий вівторок кожного місяця, 10.00 – 12.00

Приміщення Кам’янської  сільської ради

8.

Дрига  Микола Михайлович

Другий вівторок кожного місяця, 15.00 – 17.00

Приміщення  Пристайлівської сільської ради

9.

Зеленський Микола Олексійович

Другий вівторок кожного місяця, 10.00 – 11.00

Приміщення контори    ПАТ «Племзавод «Михайлівка»

10.

Зимогляд Микола Миколайович

Другий вівторок кожного місяця, 9.00 - 10.00

Приміщення контори СТОВ ім.Шевченка, с.Голубівка

11.

Індик Микола Олександрович

Друга середа кожного місяця, 10.00-12.00

Приміщення Гринцівської сільської ради

12.

Калита Василь Григорович

За окремим графіком

 

13.

Кириченко Андрій Киріянович

Другий вівторок кожного місяця, 10.00 – 12.00

Приміщення Підопригорівської сільської ради

14.

Коваленко Іван Сергійович

Другий вівторок кожного місяця, 10.00 – 12.00

Приміщення Курганської сільської ради

15.

Коренєв Микола Володимирович

Третя середа кожного місяця, 15.30 – 16.30

Приміщення Бишкінської  сільської ради

16.

Криницький

Олександр Олександрович

Другий вівторок кожного місяця, 13.00 – 14.00

Приміщення Калюжненської сільської ради

17.

Лук’яненко Сергій Миколайович

Другий вівторок кожного місяця, 13.00 - 14.00

Приміщення Червленівської сільської ради

18.

Максичка Юрій Іванович

Другий вівторок кожного місяця, 13.00 - 14.00

Приміщення Гарбузівської сільської ради

19.

Меша Олександр Олексійович

Другий вівторок кожного місяця, 10.00 - 11.00

Приміщення контори   2-ого відділення ПАТ «Племзавод «Михайлівка», с.Першотравневе

20.

Падалка Леонід Анатолійович

Другий вівторок кожного місяця, 13.00 – 14.00

Приміщення Рябушківської сільської ради

21.

Пінчук Сергій Миколайович

Другий вівторок кожного місяця, 14.00-15.00

Приміщення Штепівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

22.

Ткаченко Максим Борисович

Другий вівторок кожного місяця, 9.00 – 10.00

Приміщення Бишкінської сільської ради

23.

Ткаченко Олександр Олексійович

Четверта середа кожного місяця, 10.00 - 11.00

Приміщення Підопригорівської сільської ради

24.

Ткаченко Тарас Борисович

Другий вівторок кожного місяця, 10.00 – 11.00

Приміщення Великовисторопської сільської ради

25.

Харченко Віктор Павлович

Другий вівторок кожного місяця, 9.00 – 10.00

Приміщення Павленківської сільської ради

26.

Шаповал Олександр Сергійович

Другий вівторок кожного місяця, 10.00 – 12.00

Приміщення Ворожбянської сільської ради