Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

До відома жителів району!

22 січня 2019 року голова районної ради Василь Григорович Калита проводитиме прийом громадян з особистих питань:

  • о 9.00 – в приміщенні Гринцівської сільської ради;
  • об 11.00 – в приміщенні Катеринівської сільської ради.
   

Рекомендації НАЗК до чергового етапу електронного декларування

Шановні суб’єкти декларування! Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочнеться черговий етап електронного декларування в Україні.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні послуг електронного цифрового підпису.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

VII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

Повідомляємо, що 16 лютого 2019 року відбудеться VII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» під гаслом «Творчість заради майбутнього!», який має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Конкурс «Перлина Fest» проводитиметься у місті Київ у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
http://nachodki.ru/

Сільська рада

Сільський голова

Секретар

Бишкінська:

Бойко Михайло Петрович

Суботіна Яна Іванівна

Боровеньківська:

Некипілий Анатолій Іванович

Капліна Любов Федорівна

Будильська:

Шкурко Володимир Олексійович

Сюсюрченко Олена Вікторівна

Василівська:

Клюс Антоніна Дмитрівна

Сірик Людмила Миколаївна

Великовисторопська:

 

Бугаєнко Валентина Олексіївна

Ворожбянська:

Бойко Сергій Іванович

Козинка Ольга Олександрівна

Гарбузівська:

Туча Віталій Миколайович

Бугайова Ніна Василівна

Голубівська:

Редько Борис Миколайович

Мельник Валентина Володимирівна

Гринцівська:

Дикий Віктор Петрович

Лисенко Оксана Володимирівна

Калюжненська:

Парфило Іван Миколайович

Распутько Олена Валеріївна

Камянська:

Скрипаль Михайло Миколайович

Магденко Наталія Іванівна

Катеринівська:

Кириченко Тетяна Іванівна

Капустян Лариса Іванівна

Курганська:

Іванов Микола Петрович

Пахота Наталія Федорівна

Маловисторопська:

Ромасенко Микола Іванович

Неженець Олена Олександрівна

Межиріцька:

Литвиненко Віктор Григорович

Клюєва Валентина Григорівна

Михайлівська:

Білик Володимир Васильович

Зеленська Галина Володимирівна

Московськобобрицька:

Дубровін Олександр Іванович

Кияшко Світлана Григорівна

Павленківська:

Каплін Сергій Григорович

Дігтяр Володимир Юрійович

Підопригорівська:

Гречка Світлана Костянтинівна

Підопригора Тетяна Яківна

Пристайлівська:

Снаткіна Оксана Миколаївна

Ніколаєнко Ганна Євгенівна

Рябушківська:

Шолудько Іван Миколайович

Падалка Оксана Олександрівна

Червленівська:

Ященко Володимир Васильович

Гриценко Олександр Іванович

Штепівська:

Великодний Олександр Михайлович

Кузіна Валентина Петрівна