Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до статті 46 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 30 травня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова двадцять сьома сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносять питання:

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 «Про районний бюджет Лебединського району на 2019 рік».
  2. Про звіт головного лікаря КНП «Лебединська центральна районна лікарня ім.лікаря К.О.Зільберника» Шепіля В.М.
  3. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова Лебединської районної державної адміністрації, перший заступник голови Лебединської районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь Лебединської районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ, депутати Сумської обласної ради, закріплені за Лебединським районом, представники місцевих засобів масової інформації.

 

   

В районній бібліотеці пройшла зустріч творчих родин Лебединщини

17 травня з нагоди минулого Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї у центральній районній бібліотеці з…

Лебединщина взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів області

З 15 по 16 травня на базі легкоатлетичного манежу Сумського державного університету відбувся ІІ етап…

Парад вишиванок пройшов містом

«Без верби і калини нема України», – говорить прислів’я. Наш народ здавна славився своєю здатністю б…

Чергова ротація військових на Лебединщині

В рамках чергової ротації 27-ї Сумської окремої реактивної артилерійської бригади до Лебединського В…

Виїзний прийом громадян у Межирічі та Михайлівці

14 травня голова районної ради Василь Калита провів виїзний прийом громадян на території Межиріцької…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны Joomla 3 тут

17 травня з нагоди минулого Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї у центральній районній бібліотеці за підтримки відділу культури і туризму райдержадміністрації відбулася зустріч творчих родин нашого краю.

Захід пройшов під гаслом «З родини йде життя людини». Він зібрав разом цілих 14 родин Лебединського району, які займаються різноманітними видами творчості та декоративно-ужиткового мистецтва.

З 15 по 16 травня на базі легкоатлетичного манежу Сумського державного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Сумської області.

Цьогоріч у заході взяло участь 18 команд народних обранців з районів, ОТГ та міст обласного підпорядкування Сумщини. Понад 200 учасників змагалися за першість області з футзалу, волейболу, шах, шашок та настільного тенісу. Лебединщину представляло 18 спортсменів практично в усіх дисциплінах (окрім шахів серед жінок).

«Без верби і калини нема України», – говорить прислів’я. Наш народ здавна славився своєю здатністю бачити прекрасне у всьому оточуючому світі. Але наші предки не лише милувалися красою рідної природи, а й розробили цілу низку засобів художньої передачі всього розмаїття образів і форм довкілля. І одним з таких засобів була вишивка.

Різнобарвний орнамент української вишивки одночасно поєднав у собі і символізм одвічних вірувань наших пращурів, і естетику образного світосприйняття дійсності. А втілення своє це стародавнє мистецтво зберегло у вигляді вишиванок – традиційного вбрання українців, яке виступало водночас і святковим елементом одягу, і своєрідним оберегом від усього лихого.

В рамках чергової ротації 27-ї Сумської окремої реактивної артилерійської бригади до Лебединського ВПУ лісового господарства на місце постійної дислокації з зони АТО прибули військові та техніка, які захищали нашу країну на передовій протягом цієї зими та весни. З нагоди повернення захисників було влаштовано урочистості.

Ротація співпала з датою 11-ї річниці створення 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади. Тому у військових було подвійне свято. З нагоди всіх цих подій їх привітали почесні гості: голова Лебединської райдержадміністрації Віктор Химич, заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко та міський голова Олександр Бакликов.

14 травня голова районної ради Василь Калита провів виїзний прийом громадян на території Межиріцької та Михайлівської сільських рад.

Під час прийому громадяни порушували питання щодо пенсійного забезпечення, ремонту доріг, низьких закупівельних цін на молоко,  можливості відкриття аптечного пункту. На всі порушенні питання заявникам були надані відповідні роз’яснення.

Напередодні Дня матері та Міжнародного дня сім’ї 10 травня у районному краєзнавчому музеї відбулися урочистості з нагоди цих свят. На них було запрошено багатодітних матерів району та матерів загиблих учасників АТО.

Від імені районної влади та місцевого самоврядування району присутніх привітали голова райдержадміністрації Віктор Химич і заступник голови районної ради Світлана Горошко. Вони висловили слова вдячності жінкам, які все своє життя присвятили дітям, віддавши їм любов і теплоту свого серця та душі. Вони побажали кожній родині щасливої долі, міцного здоров’я, добробуту, благополуччя, злагоди, любові та щасливого і мирного неба над головою. Керівники району, крім теплих слів, подарували жінкам також пам’ятні подарунки.