Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Голова районної ради особисто поспілкувався з жителями Великого та Малого Висторопа

13 листопада голова районної ради Василь Калита провів особистий прийом громадян у Великовисторопськ…

Інклюзивно-ресурсний центр відкрився і на Лебединщині

7 листопада в Лебединській школі-інтернаті для глухих дітей відбулося урочисте відкриття інклюзивно-…

Відбулася чергова сесія районної ради. Всі рішення прийнято

8 листопада відбулося пленарне засідання чергової двадцять третьої сесії Лебединської районної ради…

Постійні комісії розглянули та погодили проекти рішень з усіх питань, які вносяться на чергову сесію

2 листопада відбулося 2 спільних засідання постійних комісій районної ради: з питань бюджету, планув…

Лебединщина відзначила День працівників соціальної сфери

Перша неділя листопада в Україні є офіційним святом усіх працівників соціальної сфери. З нагоди ньог…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА РАЙОНУ

У рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Лебединському районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Лебединської районної ради від 09.11.2017 (зі змінами від 22.02.2018, 26.04.2018), Лебединською районною державною адміністрацією оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны Joomla 3 тут

13 листопада голова районної ради Василь Калита провів особистий прийом громадян у Великовисторопській та Маловисторопській сільських радах.

Жителів Великого Висторопа турбували питання закриття відділення поштового зв’язку, надання субсидій, низьких закупівельних цін на молоко та виплат за користування земельними паями. Також обговорювалися перспективи щодо створення об’єднаних територіальних громад.

У Малому Висторопі жителів теж турбувала робота поштового відділення, а також вони зверталися до голови районної ради з приводу особистих питань.

7 листопада в Лебединській школі-інтернаті для глухих дітей відбулося урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими потребами. Новий центр відповідає усім вимогам до подібних закладів, забезпечений методичними матеріалами, іграшками та мультимедійною апаратурою. В ньому надаватимуться корекційні послуги для дітей міста Лебедина та Лебединського району.

На відкриття інклюзивно-ресурсного центру прибуло керівництво району та міста, керівники освітніх закладів Лебединщини, представники інклюзивної освіти інших районів Сумської області та громадськість. Голова районної ради Василь Калита і міський голова Олександр Бакликов перерізали червону стрічку, що стало символом офіційного початку роботи новоствореного закладу.

8 листопада відбулося пленарне засідання чергової двадцять третьої сесії Лебединської районної ради під головуванням голови районної ради Василя Калити. В ньому взяли участь 16 депутатів із 26 обраних, а також голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич, перший заступник голови районної державної адміністрації Оксана Лихина, заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Сумської області Юрій Лук’яненко, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, сільські голови, керівники підприємств та установ районного підпорядкування, представники місцевих засобів масової інформації.

2 листопада відбулося 2 спільних засідання постійних комісій районної ради: з питань бюджету, планування, регуляторної діяльності, управління майном та з питань охорони здоров’я, освіти, молоді, культури та соціального захисту населення під головуванням Миколи Коренєва, а також з питань агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку, охорони навколишнього природного середовища та мандатної, з питань регламенту, депутатської етики, законності та адміністративно-територіального устрою під головуванням Миколи Індика.

Перша неділя листопада в Україні є офіційним святом усіх працівників соціальної сфери. З нагоди нього у великому залі Лебединської районної ради відбулися урочистості та святковий концерт.

Зі святом працівників соціальної сфери Лебединщини привітали почесні гості: голова районної ради Василь Калита, голова райдержадміністрації Віктор Химич та начальник управління соціального захисту населення Лебединської РДА Тамара Об’єщик. Вони наголосили на тому, що соціальна підтримка і допомога сьогодні є особливо важливою складовою реалізації державної соціальної політики, адже зараз тривають бойові дії на сході країни, спостерігається значне зростання цін на енергоносії, а відтак, кількість людей, що звертаються за субсидіями. Тому робота працівників соціальної сфери вимагає не просто сумлінного виконання службових обов’язків, а насамперед людяності, розуміння, милосердя.

Друга світова війна важкою й смертоносною хвилею прокотилася українською землею. Тому не дивно, що й досі ми пам’ятаємо те лихоліття і відзначаємо знаменні дати визволення кожного населеного пункту нашої держави від німецько-фашистських окупантів.

26 жовтня у с.Червлене біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся урочистий мітинг присвячений Дню вигнання нацистських окупантів з України. Вшанувати визволителів рідного краю прибули тимчасово виконуючий обов’язки голови Лебединської районної ради Світлана Горошко, голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич, сільський голова Володимир Ященко, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації, депутат районної ради, Ганна Богомаз, представники сільської ради, трудових колективів, учнівська молодь та громадськість села.